A magyar gazdaság – és különösen a foglalkoztatás – rekordokat dönt. A rendszerváltás óta nem dolgoztak annyian Magyarországon, mint most! Az álláskeresők száma az elmúlt harminc évben csak 2019 végén…

️ Még karácsony előtt, az Uránia Nemzeti Filmszínházban is vetítették az „Egy mindenkiért” című filmet. A dokumentumfilm különlegessége, hogy egy teljes ötkarikás cikluson át – olimpiától olimpiáig – követi Szilágyi Áron háromszoros olimpiai kardvívó életét, felkészülését, sportszerepléseit. S ha ez nem lenne elég, a film főszereplője is jelen volt a vetítésen és az azt követő beszélgetésen.
Árontól származik a mondás: „ami ma elég, az holnap kevés”. Saját bevallása szerint ez volt az olimpikon mottója az elmúlt 10 évben. Így vált ő mindannyiunk példaképévé, sőt szavait a miniszterelnök is többször idézte.
Az pedig csak hab a tortán, hogy a vetítésen Novák Katalinnal vettem részt, s róla másnap derült ki, a Fidesz őt jelöli az államfői pozícióra. Így emelte az élet napról napra a tétet ezen a mozgalmas év végén.
Szilágyi Áronnak megint igaza lett! Gratulálok mindkettőjüknek! 👏👏
/posztok.hu







Nem hagytuk szó nélkül a Városháza eladását, Karácsony Gergely ingatlanmutyiját. 
