Miközben a miniszterelnök a köztársasági elnök eltávolítását jelentette be, azokat az állampolgárokat, akik nem értettek vele egyet, lehülyézte, majd rendőrökkel vezettette el.
A demokrácia nem azt jelenti, hogy aki nem ért egyet a miniszterelnökkel, azt jogi vagy hatósági úton eltávolítják. Ez hatalmi önkény.
Görgess tovább!
Magyar Péter kinézte magának a köztársasági elnöki pozíciót. Ezért akarja erőszakkal eltávolítani Sulyok Tamást a tisztségéből. ☝️ Diktatúrában szokás egy köztársasági elnököt a hivatalából erőszakkal…
Továbbra is várjuk a választ: a kormány mit adott fel a magyar szuverenitásból és a magyarok érdekeiből az EU-s pénzügyi politikai megállapodásért cserébe? A magyar embereknek joguk van tudni.…