Arról, hogy mi történt tegnap, a választási kampány első napján, és hogy mik a legfontosabb tanulságok.
A választási kampány első napja fontos a nagy pártok számára abban a tekintetben, hogy erőt…
️FONTOS
️
Ukrajna Brüsszellel és a magyar ellenzékkel szövetkezve a Barátság kőolajvezeték elzárásán keresztül zsarolja Magyarországot.
Energiafegyvert vetettek be hazánkkal szemben. Ezzel akarnak káoszt előidézni Magyarországon, megemelni az üzemanyagok árát és ellehetetleníteni a rezsicsökkentést.
️ A zsarolást visszautasítjuk! Ma ülésezett az Energiabiztonsági Tanács, amely megállapította, hogy Magyaroszag energiaellátása biztosított.
Ellenlépésként továbbra sem exportálunk dízel üzemanyagot és megállítjuk a többi európai ország által Ukrajnának küldendő 90 milliárd eurós hadikölcsönt. Azt a döntést is meghoztuk, hogy a holnapi napon a 20. szankciós csomagot sem fogjuk támogatni.
👉 Megvizsgáltuk az áram és gázexport megállításának lehetőségét is, fizikai akadálya nincs, de óvatosan fogunk eljárni, mert a határ túlsó oldalán élő kárpátaljai magyarok ellátása kiemelten fontos számunkra.
Arról, hogy mi történt tegnap, a választási kampány első napján, és hogy mik a legfontosabb tanulságok.
A választási kampány első napja fontos a nagy pártok számára abban a tekintetben, hogy erőt…
A nemzeti kormánynak a falu mindig is szívügye marad!
Orbán Viktor
Szijjártó Péter bejelentése az Energiabiztonsági Tanács ülését követően: mindaddig, amíg az ukránok nem indítják a kőolajszállítást újra Magyarország irányába, a számukra fontos döntéseket nem…
Szijjártó Péter: nem hagyjuk magunkat!
Amíg az ukránok nem indítják újra a kőolajszállítást Magyarország irányába, addig az Ukrajna számára fontos uniós döntéseket mind blokkoljuk.
Orbán Viktor: a mai napon összehívtam az Energiabiztonsági Tanács ülését, hogy áttekintsük az ukrán energiazsarolás kezelése érdekében szükséges lépéseket.
Bejelentés hamarosan!
Sokan vagyunk, erősek vagyunk, győzni fogunk!
Mi vagyunk a biztos választás! 
❤️
Már több mint 350 ezren küldték vissza a Nemzeti Petíciót.
Töltsük ki minél többen és üzenjünk Brüsszelnek:
NEM FIZETÜNK!
Orbán Viktor: ma reggelre összehívtam az Energiabiztonsági Tanácsot.
Téma: az ukrán energiazsarolás miatt szükséges lépések.
Magyarország nem hagyja magát!
Nem hagyjuk magunkat!
Amíg nem jön újra olaj Ukrajnából, addig ezt a 90 milliárd eurót a büdös életben nem fogja megkapni Ukrajna.
- Orbán Viktor -
Ma reggelre összehívtam az Energiabiztonsági Tanácsot.
Téma: az ukrán energiazsarolás miatt szükséges lépések.
Részletek hamarosan!