Fociünnep Bokodon
A Bokodi Öregfiúk csapata a Ferencváros Öregfiúk együttesét fogadta szombaton délelőtt a Sportpályán. A jó hangulatú mérkőzés 3:1-es vendég győzelemmel zárult.
Hajrá, Bokod!
A globalisták, a baloldaliak és a háborúpártiak már mind ott garázdálkodnak a digitális térben. Nekünk is szükségünk van digitális honfoglalásra. Létre kell hoznunk az immunrendszert, a morális forráskódunkat és a nemzeti algoritmusunkat. (Orbán Viktor)
Fociünnep Bokodon
A Bokodi Öregfiúk csapata a Ferencváros Öregfiúk együttesét fogadta szombaton délelőtt a Sportpályán. A jó hangulatú mérkőzés 3:1-es vendég győzelemmel zárult.
Hajrá, Bokod!
Nincs is jobb egy reggeli Kapuccinónál
️
"Nyaljuk a fagylaltot, a mézesmadzag elfogyott." 
A záró kerekasztal-beszélgetésünk: "Közös cél, közös jövő a Kárpát-medencében.”
Magyarország nagy lesz és gazdag: ez a magyar nemzetstratégia magja.
- Orbán Viktor -
A béke szigete. Mi azért dolgozunk, hogy ez így is maradjon ❤️
.
Szép volt, fiúk!!
Hajrá, kékek, hajrá, MTK! 

Nem engedünk Brüsszelnek! Amíg nem kapjuk meg az nekünk járó forrásokat, addig nem lesz új uniós költségvetés.

Ma van a Nagyszülők Világnapja.
Nézzétek csak: milyen falusi nagymamának lenni?
Még akadozik a gépezet…