Új korszakot indított el a magyar elnökség - Orbán Viktor értékelte az unió és hazánk helyzetét

A magyar elnökség valaminek a kezdete volt. Az a félév, amelyben Donald Trump és az európai patrióták megkezdték a nyugati világ átalakítását. Mára elvitathatatlan, hogy világrendszerváltás zajlik: a világ meghatározó hatalmai most alakítják ki azokat az új gazdasági, politikai és kulturális kereteket, amelyek meghatározzák az előttünk álló éveket:

1️⃣ Geopolitika: már kirajzolódóban vannak az új geopolitikai keretek, erről szól a szomszédunkban zajló háború és Ukrajna NATO-tagságának kérdése is.
2️⃣ Gazdaság: a nyugati liberálisok felépítették a woke-kapitalizmust. Felcserélték a versenyképesség és a teljesítmény szempontjait a sokszínűség propagandájával.
3️⃣ Államszervezési modellek versenye: a nyugati, liberális demokrácia megbukott, mert nem a polgárokért, hanem azok ellen dolgoznak.
4️⃣ Identitáspolitika: csak az olyan erőközpont lehet sikeres, ahol az állami élet alapja az a közös identitás, amit a liberális demokrácia minden eszközzel rombol.

️ Magyarország időben és helyesen reagált a világrendszerváltásra. Azon dolgoztunk és dolgozunk, hogy nyertesei legyünk a most formálódó és tartósnak ígérkező, új világrendnek. Hazánk a gazdaság, az államszervezés és az önazonosság területén a világ élvonalához tartozik, sőt, mintateremtő szerepet tölt be. Ezért lettünk ikonjai a nyugati konzervatívoknak.

Az unió elszigetelte magát Amerikától, Kínától, Oroszországtól és a jövő kontinensétől, Afrikától is - ha ez így megy tovább, az unió lesz az új világrend abszolút vesztese.

Brüsszellel szemben Magyarországnak kimunkált stratégiája van az elkövetkező világkorszakra. A gazdasági semlegesség az a gondolat és politikai irányzat, amely kijelöli Magyarország helyét és útját a nemzetközi térben. Az eredmények pedig nem maradtak el: hazánk gazdasági sikerei eltagadhatatlanok. Mindenkinek van munkája, nálunk a legalacsonyabb a rezsi, letörtük az inflációt, béreket emeltünk és kibővítettük a családtámogatásokat. 450 milliárd forint értékben indulnak állami beruházások. A magyar kis- és középvállalkozások 1.400 milliárd forinthoz jutnak 2025-ben.

A magyar elnökség sikerének kulcsa az volt, hogy középpontjában nem az uniós elnökség, hanem a magyar emberek álltak.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

777

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média

888