Senkit nem hagyunk az út szélén!
Még idén benyújtjuk a személyszállítási törvényt, amely garantálja az utasok jogait és a szolgáltató állam kötelezettségeit.
Trump a Fehér Házban, mi meg a geopolitikai fősodorban! 
Olyan korszakot élünk, amikor egyre több nagyhatalom érdekelt a sikerünkben. A kelettől nyugatig terjedő együttműködéseink egyedülálló stratégiai előnyöket nyitnak meg. Ez az a mozgástér, amivel Magyarország végre valóban a saját útját járhatja a konnektivitás szellemében.
/posztok.hu




Mi, magyarok kreatív, leleményes innovátorok vagyunk
Idén az újító megoldásaiért a HUN-REN Magyar Kutatási Hálózat…



️