Büszkék vagyunk arra, hogy Magyarországnak sikerült növelnie gazdasági teljesítményét, miközben csökkentette károsanyag-kibocsátását. Nem áldozhatjuk fel iparunkat vagy mezőgazdaságunkat ebben a…
️Józan lépésekre van szükség a klímaharcban is
️ Orbán Viktor olyan vezetők mellett szólalt fel az ENSZ klímacsúcsán Azerbajdzsánban, mint Erdoğan török elnök és Keir Starmer brit miniszterelnök.
A miniszterelnök világos üzenettel érkezett a COP29 elé: nem áldozhatjuk fel iparunkat és mezőgazdaságunkat a radikális zöldpolitikák oltárán. A klímaváltozás árát nem a gazdáinknak kell megfizetniük, hiszen ők a gazdaságunk gerince.
️ A miniszterelnök hozzátette, hogy Magyarország elkötelezett a klímavédelemért folytatott küzdelemben, ezt azonban csak saját országunk és Európa versenyképességének megőrzésével összhangban tudjuk elképzelni. Hazánk folytatja a zöldátmenetet, miközben a magyar érdeknek megfelelően továbbra is támaszkodik a földgázra, a kőolajra és az atomenergiára.
Az éghajlatváltozás elleni harcot mi nem a mezőgazdasági és üzleti szférával szemben, hanem velük kéz a kézben fogjuk véghez vinni.
Büszkék vagyunk arra, hogy Magyarországnak sikerült növelnie gazdasági teljesítményét, miközben csökkentette károsanyag-kibocsátását. Nem áldozhatjuk fel iparunkat vagy mezőgazdaságunkat ebben a…
A magyar parlament a világ legszebbje, amely a nemzet egységét is szimbolizálja. Az Országházról nyílt kiállítás Brüsszelben.
Így érthető lesz…
Országjárás - Oroszlány 
A nemzeti konzultáció lehetőséget ad arra, hogy a jövőnkről közösen döntsünk!
Töltsük ki minél többen!
A józan ész vezérelte klímapolitikára van szükség - Orbán Viktor.
Napenergia, energiatárolás és versenyképes zöldberuházások. Magyarország igazi klímabajnok! 💪 


☝"Nyilvánvaló, hogyha Amerika új elnöke háború helyett békét akar, migráció helyett migránsellenes politikát akar, és gender helyett családvédő politikát akar folytatni, akkor ez nyomot hagy majd a…
"Pontosan ott vagy, ahol lenned kell..."
A nemzeti konzultációs kérdőívek kézbesítése a fővárosban befejeződött.
👉 Most következnek a vármegyék.
Töltsük ki minél többen, a saját és az ország jövője érdekében! 
Németh Zsoltnál is jártam, a Magyar Országgyűlés Külügyi Bizottsága elnökénél. Elnök úrral a fogyatékosságügy nemzetközi dimenziójáról egyeztettem, annak fontosságáról, hogy folyamatosan építeni kell…
Vármegyei közgyűlési elnökök találkozója 
Ma a vármegyei közgyűlési elnökökkel beszéltük meg a Versenyképes Járások Program gyakorlati kérdéseit.