Jó éjt, Veszprém! Jó éjt, Kátya!
Jó éjt, Veszprém! Jó éjt, Kátya!
Indulás haza
️
;) Péntek esti móka. Levezetésnek mozgalmas hetek után.
Kovászos uborka, az ilyenkor megunhatatlan "koviubi". :)
A magaságyás pedig már tele. Hamarosan piros lesz a paradicsom... ;)
A goal.com szerint 1️⃣2️⃣. helyen vagyunk az EB-erősorrendben. Ez hízelgő! 


De inkább nyerjük meg az EB-t! 

Sem embert, sem fegyvert, sem pénzt nem küldünk a háborúba! 
SPORT ÉS KULTÚRA!
✌️
Indul a foci EB! HAJRÁ, MAGYAROK! ❤️
A Magyar Nemzeti Táncegyüttes táncosai és a Nemzeti Színház színművészei az új, közös produkciójuk…
A legjobb hely ma este Magna Cum Laude koncert
Az elmúlt napokban, hetekben óriási vita zajlott Brüsszelben arról, hogy milyen feltételek mellett induljanak meg a csatlakozási tárgyalások Ukrajnával.
Mi mindvégig azt az álláspontot képviseltük,…