


Nálatok mi lesz az ebéd? Hajnalban borsófőzelék és fasírozott készült a családnak. 
Most pedig már úton. Korai indulással kampányra fel! Dolgozni kell, menni kell. A következő napokban el kell jutnunk…
Háború vagy béke? Mi vár Európára? És mi vár a magyarokra határon innen és túl?
Az világos, hogy Brüsszelben változásra van szükség. A változásnál pedig ott kell lennie az erdélyi magyaroknak is. Legyen hangja és ereje a határon túliaknak is!
Holnap
️ Kelemen Hunorral Kolozsváron.
Nincs mese!
További részletek az eseményről kommentben.
/posztok.hu





️
️


️
Közös szavakból, sajtótájékoztató Sepsiszentgyörgyön
️Hajrá Sepsi OSK
Pelsőczy Csaba