Indul a visszaszámlálás!

Kevesebb mint 2️⃣ hét, és újra neves külföldi előadókkal, szakmai és családi programokkal, esténként pedig koncertekkel telik meg a Ludovika — jön a 2024-es Ludovika Fesztivál!

Néhány ízelítő az idei kínálatból: Michael Anton, a Trump-adminisztráció korábbi nemzetbiztonsági tisztviselője az orosz—ukrán háború hatására megváltozó világrendről beszél majd; Angela Vidal Gandra da Silva Martins, Brazília korábbi családügyi minisztere pedig a család jövőformáló szerepéről tart előadást.

További részletek az eseményben!

A főváros Gyurcsány Ferenc fogságában van. Erről tanúskodik minden, amit csinálnak.

A kassza üres, a város koszos, a budapestiek nagy része dugóban rostokol vagy épp a megállókban, mert busz ugyan jön,…

A Jóisten és a magyar közönség szerte a világon továbbra is éltet téged, kedves Iván. Az égre nézek és 100. születésnapod alkalmából szeretettel köszöntelek: Lezsák Sándor.

Veszély és esély Magyarország számára!

Jelentős geopolitikai változások a világban!

,,Magyarország mozgástere az átalakuló vilagrendben” -
címmel elemzésem jelent meg a rangos
European Conservative…

💪🟠 Hajrá Budaörs, hajrá Fidesz!
Aláírásgyűjtés Czuczor Gergely polgármesterjelölttel a budaörsi piacon. Csak a béke, csak a Fidesz Budaörsön is.

Szent György napi kihajtás Jászszentandráson

A mondás szerint: ,,Szent György napon, kihajtáskor, bárki lehet pásztor. Szent Mihálykor, behajtáskor, nem lehet, csak egy pásztor.”

Hajrá, Jászszentandrás…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média