Ezt valaki érti még?
2 napja az volt a baj, hogy a magyarok el vannak kényeztetve a rezsicsökkentéssel, és most, hogy mindenki spórol Ejrópában, csak mi nem, ez baj mert már mindneki jobban spórol.
Ma…
Ezt valaki érti még?
2 napja az volt a baj, hogy a magyarok el vannak kényeztetve a rezsicsökkentéssel, és most, hogy mindenki spórol Ejrópában, csak mi nem, ez baj mert már mindneki jobban spórol.
Ma…
Azt hittem a metró után ezt a poént nem lehet ellőni újra..
De aztán jött a Blaha
De aztán jött a Lánchíd
A baloldali propaganda média hetek óta hallgat arról, hogy mit várnak el például a Telex Akadémiához érkezett 300 milló forintért, a 444-hez érkezett 100 milliós nagyságrendű Soros-pénzért vagy éppen…
Elment Pelé, az egyetlen háromszoros világbajnok a labdarúgás történetében...

️ elhunyt Pelé és egy kicsit a foci is.
️
Isten nyugosztalja a labdarúgás egyik legnagyobb csillagát, Pelét!
A tegnapi posztunkban már beharangoztuk, hogy egy válogatás galériában bemutatjuk fotósaink kedvec képeit az idei évből.
Elsőnek Dernovics Tamás kedvenceit láthatjátok. 
Nektek melyik tetszik a…
Nyugodjon békében!
Tényleg nem sértésből, de elnézve a Lakmusz tanácsadó testületének tagjait, ez inkább légyfogó.