️
️
️
ORVOST!!
️ Sokan kétkedve szoktátok hallgatni itt vagy közönségtalákozón azt az összesküvés-elméletemet, amit olyan 3/4 éve hangoztatok, hogy a Vadállat addig hergeli a szektát a számára hasznos…
Új év első napján kocsonyával indítjuk a napot. Saját füstölt sonkával, főtt tojással, sárgarépával színesítve.
Mi így szeretjük
Németországban is jól telt a szilveszter, Svájcban robbantás volt egy bárban.
Boldog új évet minden követőmnek🫶🥂
Teljes videó a Patriótán!
Minden szava igaz!