A filmvetítésen megjelenteket Győri Enikő, egyesületünk elnöke köszöntötte.
Törcsi Péter, az #Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kuratóriumának elnöke és Pásztor Szabolcs kutatási igazgató látogatást tettek az Egyesült Államokban, ahol számos politikai és közéleti szereplővel találkoztak. A megbeszélések során szakmai együttműködési lehetőségekről és közös projektekről egyeztettek. Hamarosan jövünk a részletekkel, addig is néhány kép az útról.
A filmvetítésen megjelenteket Győri Enikő, egyesületünk elnöke köszöntötte.
Hamarosan kezdődik a MEMOIR - MPEE 25 dokumentumfilm második részének a bemutatója a Capa Központban. A vetítés előtt tiszteletbeli elnökünk, Martonyi János nyilatkozott az M1 és M5 csatornáknak.
Magyar Peti Március 15-én már zászlót bont, színpadtechinát vonultat fel, rendezvényt szervez! És persze ezt nem amcsi segítséggel? 
Addig jó még ők visítanak!
Hoppáka
Diplomáciai csúcs Antalyában. Elég volt a háborúból! Eljött a tárgyalások ideje. Magyarország a béke pártján! 


Februárban indult sorozatunk második része szombat estétől látható a 777 youtube-csatornáján!
️
Bőhm Csaba fiatal, tehetséges öttusázó, aki szívesen beszél hitéről, Istennel való kapcsolatáról. Bár…
Pedofilgyanús óvodai alkalmazottra csaptak le a rendőrök Újbudán! Most összeszedik őket!
Megyünk tovább a Telexes Mindensz@rizmussal
Eddig amiatt hisztiztek mert a Vármegyebérlettel nem lehet Budapesten utazni. (l
Aztán az volt a bajuk, hogy nem lesz érvényes IC-re.
Most hogy érvényes…