A jelenlegi fogyasztási szerkezet nem fenntartható, azon változtatni kell.

A fogyasztás köré szerveződő fejlett nyugati világban többek között a koronavírus-járvány és az orosz–ukrán háború következtében jelentősen megváltozhatnak a fogyasztói szokások, ami a fogyasztás új korszakát jelentheti. Ezzel egy időben a fejlődő országok továbbra is fogyasztásorientáltak maradhatnak, ugyanis a fogyasztói társadalom fejlődésében más szakaszban járnak. Amíg például Nyugat-Európában már elindult fogyasztói változásokat katalizál a pandémia és a háború, addig a fejlődő világban kényszerű alkalmazkodás következhet be. Felkészültünk már a poszttömegfogyasztás időszakára?

Vezető kutatónk, Pásztor Szabolcs cikke az Indexen: https://index.hu/gazdasag/2022/07/25/elerkezett-a-fogyasztoi-tarsadalom-vegoraja-szenlabnyom-energiavalsag/

Döbbenet! Migráns támadt egy katolikus papra mise közben Franciaországban! Megütötte, majd ellopta a Bibliát!

☝️A képviselő úrnak érdemes lenne azzal foglalatoskodnia, amire megbízást kapott a választóktól. Mielőtt megfejti Orbán Viktor 2030-as terveit, inkább próbálja meg a magyarok érdekképviseletének…

Tehát a brüsszeli báboknak sikerült letérdeltetni Németországot. Ez egész Európára hatással lesz. Ide vezetnek az elhibázott szankciók. Bravó eltársak!

JóeNberkedés

Orbán tusványosi beszéde után a Momentum - két Pride post között - úgy ugrott rá a beszédből kiragadott, és teljesen kifacsart "fajelméleti" toposzra, mint tyúk a takonyra.
A bajai…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média