Még a sajátjai is tudják, hogy hülyeséget beszél! Zelenszkijnek semmi köze nincs az európai értékrendhez!
„2020 óta válságról válságra él Európa: járvány, háború, energiakrízis, szankciók. A jelenlegi helyzetet a háborús veszélyek, az energiaellátás körüli bizonytalanság és az elhibázott uniós, valamint ellenzéki szankciós politika határozza meg” – mondta Törcsi Péter az Oeconomus Gazdasági Klub „Európa a globális fenyegetések korában” című rendezvényén.
Az Oeconomus elnöke szerint a szomszédunkban zajló háború és az ideológiai alapú energiapolitikai döntések súlyos terheket rónak Európára, miközben az energiaellátás körüli konfliktusok és a politikai nyomásgyakorlás közvetlen gazdasági következményekkel járnak.
Úgy fogalmazott: a folyamatos külső és belső nyomás ellenére a magyar gazdaság stabil maradt, ami annak köszönhető, hogy az elmúlt években ellenálló gazdasági és politikai rendszert sikerült felépíteni. Ráadásul nemcsak európai, de világviszonylatban is.
Törcsi Péter szerint különösen aggasztó, hogy a jelenlegi helyzetben az Európai Unió nem a tagállamok védelmére koncentrál, hanem sok esetben olyan döntéseket hoz, amelyek tovább növelik a gazdasági és energiabiztonsági kockázatokat.
/posztok.hu
Valaki vigye el Pétert egy szakorvoshoz!



Mutassuk meg, hogy a magyarok nem kérnek sem a drágább energiából, sem egy idegen érdekeket szolgáló kormányból! 




️