Tégy a gyűlölet ellen!
Börtönbe a rasszista kisbabákat!!
Rekordév az amerikai védelmi cégeknél! 
2025-ben a Lockheed Martin, RTX és Boeing minden eddiginél nagyobb bevételt és rendelésállományt ért el:
Lockheed Martin: 75 milliárd $, 191 F-35 leszállítva, 194 milliárd $ rendelésállomány
RTX: 88,6 milliárd $, 268 milliárd $ rendelésállomány, fő termékek: Patriot, AMRAAM, NASAMS
Boeing: 89,4 milliárd $, 682 milliárd $ teljes rendelésállomány
A háttérben álló tényezők:
Háborúk Ukrajnában és a Közel-Keleten
NATO és Európa növekvő védelmi költései
Donald Trump aktív szerepe a nemzetközi fegyvereladásokban
Az amerikai védelmi vállalatok piaci előnye két dologból adódik:
Nagyobb készlettel és gyártókapacitással rendelkeznek az európai cégeknél, így a felfutó keresletet a kezdetektől hatékonyabban tudják kielégíteni.
Számos termékkategóriában a legmodernebb eszközöket kínálják, Európa pedig egyelőre nem jelent versenytársat.
Nagy Dávid témában készült részletes elemzése a hozzászólásoknál érhető el!
/posztok.hu
️
️A Magyar Péter vezette Tisza pártot is a soraiban tudó európai Néppárt gőzerővel dolgozik Ukrajna gyorsított uniós tagságán, aminek a legfőbb akadálya a patrióta magyar kormány.





️ Nem véletlenül vette át a vezetést az AfD.
A németeknek elegük van az elit hazugságaiból.