Figyu, Bütyök! Ne gyere már a buszokkal, te ellenállhatatlan agyműködésű! Nem azért van a Fideszén több busz, mert fizetett zombik jönnek vidékről, hanem mert a tiédre a budapestiek mentek csak ki, te…
Fiatalok és saját tulajdonú otthon – biztonság vagy szabadság?
A mai lakáspiacon sokakban merül fel a kérdés:
👉 vajon a saját tulajdonú otthon inkább stabilitást és biztonságot ad, vagy éppen leköti és korlátozza a mozgásteret?
Ez eheti állításunk, amire te is szavazhatsz ❤️
Mondd el, hogy látod👇
Szavazz reakciókkal,
✍️ írd meg kommentben a véleményed vagy tapasztalatod, a legérdekesebbeket beemeljük a következő adásba, ahol szakértőink reagálni fognak rájuk 
#KözépPontban #podcast #vita #lakáspiac #fiatalok #közönség #Oeconomus
/posztok.hu




️Fantasztikus, felemelő érzés volt együtt emlékezni október 23-án. Köszönöm, hogy ott lehettem, veletek lehettem és együtt dobbanhatott 80-100 ezer patrióta szív ❤️🫶🇭



