Mi történik Törökországban?
Belpolitika fordulatok és hatalmi játszmák?!
László Dávid az Oeconomus vezető elemzője a Trend FM-en!
Hallgasd vissza az adást, és oszd meg a véleményed! 👇#TrendFM…
Árcsökkenés a boltokban, a „kapzsisági infláció” visszaszorítása 
A kormány által bevezetett #árréskorlátozás hatására napokon belül jelentős #árcsökkenés történt a hazai kereskedelmi láncoknál – egyes termékeknél az ár és az árrés is több mint 50%-kal mérséklődött.
Pásztor Szabolcs, az #Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatási igazgatója az @Index.hu-nak nyilatkozva kiemelte, hogy #Franciaország már 2023-ban hasonló lépést tett a „kapzsisági infláció” visszaszorítására. Magyarországon az intézkedés után szinte azonnal csaknem 800 termék ára csökkent.
Részletek az Index cikkében! 👇
Mi történik Törökországban?
Belpolitika fordulatok és hatalmi játszmák?!
László Dávid az Oeconomus vezető elemzője a Trend FM-en!
Hallgasd vissza az adást, és oszd meg a véleményed! 👇#TrendFM…

Tehát ez a terv: Weber kitalálta Magyar Péternek, hogy “konzultáljon” ő is Ukrajna EU-tagságáról.
🫵 Előre szólok: ne lepődjünk majd meg az “eredményen”…
Orbán Viktor EGYEDÜL vétozott Ukrajna támogatásáról!
Ukrajna Eu tagsága minden magyar családnak évente 500.000 ft-ba kerülne!
Szeretettel várok mindenkit most szombaton Cegléden! Jöjjenek!
Orbán Viktor szerint Zelenszkij szereptévesztésben van. Úgy viselkedik, mintha már bent lenne az EU-ban. Kint az új exkluzív interjú a Patriótán!
Pride 2023. ÉRZÉKENYÍTES ALSÓS DIÁKOKNAK.
Szóval, nem akarom mégegyszer meghallani, hogy ez nem is a gyerekeknek szól. Ennek semmi keresnivalója az utcán!
Petykó elég egyértelműen megkapta Brüsszeltől az üzenetet: minél több embert kell Ukrajna EU-s csatlakozása mellé állítania