Képzeld el: Európában már most ezrek dideregnek a saját lakásukban.
Egyre több idős ember választja inkább a hideget, hogy ne kelljen nélkülöznie az ételt.

És Magyarországon?
Nálunk a lakás meleg, a gyerekek este nem fekszenek dideregve a takaró alá.
Mert itt van egy kormány, amelyik nem hagyja, hogy a saját népével ez történjen. Amelyik védelmet adott, amikor a háború, az energiaár-robbanás és a brüsszeli szankciók miatt mindenki más térdre kényszerült.

“Egyszerűen nem volt ok arra, hogy valaha is békét kössenek.”
Ezen el kellene gondolkodni…

Az Egyesült Államok célja egy béketerv elfogadtatása Oroszországgal és Ukrajnával | Mindig péntek

Ki fog jól járni az új világrenddel?
Teljes videó a Patriótán!
Átalakul a VILÁGREND!
Teljes videó a Patriótán!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média