A lengyel külügyminiszter tegnap arról beszélt, hogy reméli, megsemmisül majd a Barátság kőolajvezeték. Létezik még lengyel-magyar barátság? Erről kérdeztem a Békemeneten Szánthó Miklóst.
Hamarosan indulás! 

Csatlakozzatok! Legyünk minél többen!
/posztok.hu

Ma a szabadság napját ünnepeljük. Október 23-án az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseire emlékezünk. Az események Budapesten és vidéki nagyvárosokban diákok békés tüntetésével kezdődtek, majd a…
1956



