Immár az összes hazai közműszolgáltató - gáz-, áram-, víz- és távhőszolgáltató - elérhető az e-bejelentő szolgáltatáson keresztül, ezzel minden ügyfél online, sorban állás nélkül tudja ügyeit intézni…
Már több mint 130 vállalat csatlakozott az e-bejelentő szolgáltatáshoz.
"A következő hónapokban a növekedési, a béremelkedési és az inflációs adataink látványosan jobbak lesznek majd" - véli Orbán Balázs, akivel a legújabb Mandiner lapszámában olvashat címlapos interjút.…