Nem, nem Várkonyi Andrea pólója, nem is a kormányfő…
A rendszerváltás óta a legnehezebb év volt a tavalyi, a legveszélyesebb pedig ez az év lehet a kormányfő szerint.
A Ferencvárosi Torna Club játékosa nem titkolja, Manchester United-szurkolóként nagyon örülne, ha az angol csapattal találkoznának az Európa-liga nyolcaddöntőjében. 💪 🟢
Macronra korábban bírálatok özöne zúdult.