Stabilitás. Összefogás. Egyetértés.
Ez minden, amire most a leginkább szükségünk van! 

Ezekben a napokban nagyon sokan keresik fel szeretteik sírját, visznek virágot a temetőkbe. Az én anyai és apai nagyszüleim úgy döntöttek annak idején, hogy szeretnék, ha egy helyen pihenhetnének. Így ha elmegyünk a szegedi református temetőbe, egyszerre tudunk megemlékezni Jutka mamiról, Bori mamáról, Zoli papáról és Feri papáról. Hiába telt el sok év azóta, hogy elmentek, rettentően hiányoznak.
Önöknek is sok erőt kívánok szeretteik hiányának elviseléséhez!
———
In these days, many people visit the graves of their loved ones and bring flowers to the cemeteries. My maternal and paternal grandparents decided at the time that they wanted to rest at the same place. So when we go to the Reformed cemetery in Szeged, we can remember Mommy Jutka, Mama Bori, Papa Zoli and Papa Feri at the same time. For all the years that have passed since they left, we miss them terribly. I wish you all the strength you need to cope with the absence of your loved ones.
/posztok.hu




Mindenkinek szép estét kívánok!

️ Minden forrást annak érdekében kívánunk felhasználni, hogy 2030-ra Magyarország az Európai Unió öt legjobb országa közé tartozzon.

