Vasárnap a San Fernando völgyi Magyar Református Egyház őszi családi fesztiválján találkoztam itt élő nemzettársainkkal. Jó volt megtapasztalni, hogy az anyaországtól távol is őrzik kultúrájukat az ott élő magyarok. A gyermekek beszélik a magyar nyelvet, ismerik a történelmünket, a népzenénket, néptáncainkat. Köszönöm Jakabffy Zsolt lelkész úrnak a szívélyes fogadtatást!
A magyar baloldal továbbra is azért dolgozik, hogy ne kapjuk meg az uniós forrásokat! Tegnap este a Fidesz vezérszónokaként szólaltam fel az Országgyűlésben az Európai Bizottsággal való megegyezés…
A szomszédunkban zajló háború és az elhibázott brüsszeli szankciók az egész világon, de különösen Európában, így pedig hazánkban és itt a Pilis-Dunakanyarban is…
Rólunk, magyarokról a liberális mainstream egy olyan képet igyekszik festeni, mint akik izoláltak és akiknek nincsenek barátai Európában. Ez nagyon nincs így.