Hogy tudja valaki ennyire tönkretenni a világ egyik legsikeresebb franchise-át? | Hardcore Hobbista
Az első félidő tetemes részét a Star Wars vs. Star Trek örök ellentét jegyében töltöttük, melynek…
„Boldog voltam, jó volt a hangulatom, élveztem a meccseket – ez volt a kulcs a formámhoz.”
„Boldog voltam, jó volt a hangulatom, élveztem a meccseket – ez volt a kulcs a formámhoz.”
️
/posztok.hu







