Koszta Márk csapata, a Maccabi Bnej Rejne kedden edzésbe állt, így elképzelhető, hogy vissza kell térnie a háborúban álló Izraelbe – a támadó arról is beszélt lapunkna...
„A harcok leginkább délen zajlanak, mi északon voltunk, ott kevésbé volt hatása a háborúnak.”