Itziar González de Arriba, a Real Madrid korábbi táplálkozási tanácsadója a Marcának adott terjedelmes leleplező interjút, amelyben hosszasan beszélt az őt ért sérelmekről, megaláztatásokról.
A szavaiból kiderült: a Madridban eltöltött időszaka alatt a klub orvosai semmibe vették a munkáját, és mindennek tetejében még lopással is megvádolták.
A szakember azért, hogy bizonyítsa igazát, jogi útra terelte az ügyét.
Görgess tovább!
Orbán Viktor súlyos üzenetet közölt: kiderült, hogy át akarják verni az európaiakat
Idén karácsonykor is sokan választják a belföldi pihenést: a foglalási adatok szerint a magyar utazók többsége rövid, két–három éjszakás kikapcsolódást tervez,…