Az NB II-ben bajnok DVTK labdarúgócsapata vasárnap, az idény utolsó hazai bajnoki meccsén, az ETO elleni 3–1-es győzelemmel, több mint 12 000 szurkoló előtt ünnepelte ...
Így ünnepelték Diósgyőrben a szurkolók a feljutást és a bajnoki címet vasárnap! ️️
Ezen a héten címlapos interjút olvashatnak lapunkban a Mol elnök-vezérigazgatójával, Hernádi Zsolttal! 👉 Keresse lapunkat az újságárusoknál vagy fizessen elő online: https://mandiner.hu/elofizetes