Miután a Győri Audi ETO KC Dániában 29–27-re legyőzte az Odensét a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, nincs más feladata a szombati vissza...
A Győri Audi ETO KC kétgólos előnyről várja az Odense elleni visszavágót a negyeddöntőben.