A női kosárlabda NB I elődöntőjének második meccsén a Sopron Basket 67–42-re legyőzte az Atomerőmű KSC Szekszárdot, és ezzel megszerezte a döntőbe jutáshoz szükséges m...
Bár a Szekszárd remekül kezdett, összességében semmi esélye sem volt a címvédővel szemben. 
/posztok.hu







