Rendkívül izgalmas találkozón szerezte meg a Dabas KC történelme első érmét a férfi kézilabda Magyar Kupa bronzmérkőzésén. A Tatabánya elleni 23–22-es diadal után az u...
Bálint Bence a győztes góljáról, Pallag Péter az utolsó védéséről beszélt az NSO TV-nek. ️️