Varga Barnabás a tizenegyesek bűvkörébe került a Ferencváros elleni bajnokin. Amikor a Bp. Honvéd ellen büntetőt hibázott a múlt héten, Bognár György már akkor jelezte...
„A hat győzelem az hat győzelem, főleg, hogy a Fradit is le tudtuk győzni. Jó passzban van a csapat.”
️ 
/posztok.hu








