A Telekom Veszprém 26–22-re legyőzte a Mol Tatabánya KC-t a férfi kézilabda Magyar Kupa győri négyes döntőjének első mérkőzésén, így bejutott a vasárnapi fináléba, aho...
Mindkét félidőben jól tartotta magát a Tatabánya, de reális esélye nem volt, hogy legyőzze a bakonyiakat.