„Szeretnék bocsánatot kérni a csapattársaimtól, a klub vezetésétől és minden szurkolótól, hogy megsértettem az NHL COVID-protokollját.” 


Mind a ketten pódiumra léphetnek az ugrás, illetve a felemás korlát szombati szerenkénti döntőjében. 👏💪
Olvasson tovább: https://cutt.ly/ZRhpSRs