Velünk kár kiabálni, mi a béke pártján maradunk!
Hajrá Karsay Ferenc!
Azt vallom, hogy a születéstől az élet utolsó pillanatáig segíteni kell a családok, a gyerekek, a fiatalok és az idősek életét egyaránt. Babaváró csomaggal köszöntünk minden kerületi újszülöttet. Kisvárosunk szépkorú lakosait is meglepjük ajándékokkal. A kerületükben mindenki fontos! 
/posztok.hu
Egy háborúnak mindenki az áldozata lehet!

Még látótávolságban, hamarosan kartávolságban, otthon, édes otthon.

️A kormány és a kormánypártok a BÉKE pártján állnak!
Június 9-én csak a béke,…
