A székelyek kaput állítanak, kitűzik a zászlót és éneklik a 100 éves himnuszukat! Kitartanak az autonómia követelése mellett, és báloznak mikor és ahol lehet! Hajrá székelyek!
Görgess tovább!
Magyar bencés utánpótlás nevelés. ️ PAX, Főapát úr!
Nehéz időkben különösen fontos a közösségépítés! Navracsics Tiborminiszter úrral beszélgettünk ma este fontos kegyhelyünkön, Máriapócson IKSZes fiatalokkal és vendégeinkkel…