10 NAP MÚLVA BÉKEMENET!
Most végre van jövőnk, ezt kell megvédenünk!
Mindenkire szükség van!
🟠32 éve a Parlamentben.
🟠Nem felejtem el, hogy milyen volt a világ előtte
️
🟠Legyen béke, hiszen Magyarország előre megy, nem hátra
️
🇭
Kósa Lajos, Orbán Viktor, Kövér László
/posztok.hu



Reggel felkerekedtem, hogy utánpótlást, fertőtlenítőszereket, süteményt, édességet, üdítőket vigyek az…

️Mélyen megható volt ma látni és személyesen érezni, hogy hogyan dobban most együtt sok magyar szív, hogy segítsen a bajban. Ma a beregsurányi segítõponton tettem látogatást 
