Nem kis dolog...
Nemzetközi összehasonlítás: a rezsicsökkentésnek köszönhető, hogy Magyarországon minden hónapban a legolcsóbb a háztartási gáz és áram egész Európában.
Csak a Fidesz-KDNP jelöltjei akarják és képesek megvédeni a rezsicsökkentést Brüsszelben.
Itt lehet olvasni az összehasonlító jelentést:
https://www.mekh.hu/nemzetkozi-arosszehasonlitas-2024-aprilis
Itt látható a Mokka teljes adása:
https://tv2play.hu/mokka/a_magyarok_kaptak_a_legolcsobban_a_gazt_es_az_aramot_aprilisban
/posztok.hu



Ezt a brüsszeli vezetést június 9-én el kell zavarni


Athéni találkozások:


️