Kedves Erzsike és Lajos!
Hálásan és tisztelettel köszönjük az évtizedes példamutató munkátokat, a KIMBA szellemi és fizikai építését, működtetését! A Jóisten áldjon meg benneteket, szép és boldog nyugdíjas éveket kívánunk nektek és családotoknak szülővárosotokban, Karcagon, szeretettel:
a Kozma István Magyar Birkózó Akadémia csapata
Hajrá, magyar birkózás! Hajrá, KIMBA!
/posztok.hu

️ Ma az 




Magyarország NEM áll háborúban senkivel!

Vasárnap esti párkereső.... Valahogy a zoknik között mindig akadnak szinglik. Évtizedek óta így van ez, aztán mindig meglesz a hűtlen.
Előbb vagy utóbb. 
