Ahhoz, hogy kellő erővel tudjuk képviselni álláspontunkat, össze kell fogunk, és egyetértésre kell jutnunk. Ezért újra nemzeti konzultációt indítottunk.
Arra kérem, vegyen részt Ön is, mondja el véleményét a szankciókról!
Köszönöm, hogy ezzel is segíti munkánkat.
/posztok.hu
️Újabb álbalhé hazánk ellen az EP Külügyi Bizottságában. Az EP egykor nagy presztizsű bizottságához méltatlan, hogy most egy uniós tagállamot, történetesen hazánkat, mondvacsinált okokból pellengérre…


️



A megváltozott geopolitikai és gazdasági helyzetben nagyon fontos, sőt, még fontosabb, hogy rendelkezzünk a megfelelő és gyors szállítási útvonalakkal, főként ami a nyersanyag és élelmiszer…
"A magyarok igazságát csak a magyarok mutathatják meg a világnak, és csak a magyarok védhetik meg saját igazságukat a fenyegető veszélyekkel szemben."
