Nem szankciókat kell kivetni, hanem el kell érni, hogy tűzszünet legyen. A békével mindenki jól jár.
A rezsicsökkentés kulcsfontosságú ahhoz, hogy a magyar családok tovább tudjanak erősödni. Ez azonban lehetetlen kiszámítható és higgadt energiapolitika nélkül.
Ha ma baloldali kormánya lenne Magyarországnak, a brüsszeli szankciók szolgalelkű lemásolásával már régen súlyos válságba taszították volna a magyar társadalom jelentős részét. Soha többé baloldalt!
/posztok.hu

️
️





ÁFA csökkentés vagy ársapka? - Olvasd el a
a baloldali politikusok a világon mindenhol…
️Újabb segítség Solymárnak!
Mindent megteszünk azért, hogy legalább az időszakos…