„Hofi megmondta, hogy nekünk egy csürhénk van, és egy csőcselékünk” – Magyar György, Márki-Zay mozgalmának elnökségi tagja tegnap az ATV-ben.
És még csodálkoznak, hogy a választók melegebb éghajlatra…
Gyulay Zsolt kétszeres olimpiai bajnok kajakozó, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke látogatta meg a KIMBA-t. A MOB és a KIMBA együttműködéséről váltottunk szót.
Hajrá, magyar olimpikonok! 
Hajrá, magyar birkózók! 🤼
/posztok.hu

Ma este - ismét teltház mellett - Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter osztja meg velünk poltikai célkitűzéseit és tárcájának feladatait a 
️
️Körvonalazódik egy megoldás a solymári vízhiány enyhítésére!


