️🙏👩
️ Sosem fogjuk elfelejteni a váci kórház dolgozóinak helytállását a járvány alatt és azon kívül is. 150 db VéNégy Fesztivál tiszteletjeggyel is hozzá szeretnénk járulni a kikapcsolódásukhoz.️️
️
️
️🙏👩
️ Sosem fogjuk elfelejteni a váci kórház dolgozóinak helytállását a járvány alatt és azon kívül is. 150 db VéNégy Fesztivál tiszteletjeggyel is hozzá szeretnénk járulni a kikapcsolódásukhoz.️️
️
️
☝️ A rezsicsökkentés nélkül a fiatalok lakhatási költségei a többszörösére nőnének.
,,Ha a benzinársapka, az élelmiszerárstop és a rezsicsökkentés nem lenne, akkor 10% helyett olyan 15-16% lenne…
Magyarország ebben az évben a Kelet-Közép-Európa, a Közel-Kelet és Afrika országai által alkotott CEEMEA régió legsikeresebb kötvénykibocsátását hajtotta végre a héten. 
🟠3 milliárd dollár és 750…
Az energiaválság az egyik legsúlyosabb a világban. Azon dolgozunk, hogy az elhasznált energia jelentős részét saját magunk tudjuk előállítani.
A balliberális pártok már hosszú ideje támadják a hatósági árszabályozást, a közelmúltban pedig nem egy baloldali politikus fejezte ki, hogy támogatja Brüsszel energiaembargós javaslatait.
Baloldali…
A 15 éve működő SZOCEG Nonprofit Kft-t és munkatársait ünnepeltük tegnap.
A szociális szféra minden területén jelen vannak, a gyerekvédelemtől kezdve az idősek ellátásáig.
Köszönjük!
A kormány folyamatosan hozza a döntéseket annak érdekében, hogy a háború miatti rázós gazdasági helyzetben is védelmet nyújtson a magyar családoknak és vállalkozásoknak.
Döntés született például arról,…
A tavalyi évben, az “Egy a Természettel” Vadászati és Természeti Világkiállítás megrendezésével Magyarország kormánya tanúbizonyságot tett a vadászat és a természetmegőrzés iránti elkötelezettségéről…
Kinek mit intézett a kormánya…
Niedermüller Péter a Trianonnal kapcsolatos kijelentésével belerúgott a magyarok önbecsülésébe.
Ilyet még Kádár János vagy Grósz Károly sem mertek kimondani, mert a gazemberségnek is vannak fokozatai…