Ancsin László lett a Magyar Birkózó Szövetség főtitkára

Farkas Tibor főtitkárral 2015-ben a tokiói olimpiáig kötöttünk szerződést. Külön köszönet illeti Őt, hogy az elhalasztott olimpia miatt – nyugdíjasként – még egy évig elvállalta a nehéz feladatot és betöltötte ezt a nélkülözhetetlen tisztséget. Az egész magyar birkózócsalád nevében ezúton is szeretném megköszönni odaadó, alázatos és precíz munkáját, amellyel magasra tette a mércét utódja számára. Tibornak jó egészséget és családja körében eltöltött boldog éveket kívánok!
Új főtitkárunktól, Ancsin László úrtól fegyelmezett munkát várok, amihez sok sikert és kitartást kívánok!

http://birkozoszov.hu/cikk/farkas-tibor-tavozik-ancsin-laszlo-az-uj-fotitkar-2021

Megválasztottuk a Fidesz kerületi elnökségét, amit én vezetek. Tagjai: Czibulyáné Szonday Szilvia, Szuhai Erika és Balogh Ernő önkormányzati képviselők.
Hajrá Magyarország! Hajrá Csepel! Hajrá Fidesz!

Ma átadtuk az új, tematikus játszóparkot Oroszlányon.

Pap Bianka ezüstérmes.

A 200 méter vegyes úszás döntőjében másodikként ért célba, ezzel harmadik érmét szerezte meg a tokiói paralimpián.

Hajrá, magyarok!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média