Ma kinyitották az iskolák a kapuikat, mindenkinek jó tanévet kívánok!
Gratulálok, Bianka!
Hajrá, magyarok!
Pap Bianka ezüstérmes a paralimpián 400m gyorson 4:29.83-as idővel!
🏊🇭🇺
Szép volt Bia!
Ma kinyitották az iskolák a kapuikat, mindenkinek jó tanévet kívánok!
️
Épp egy éve, hogy átadhattuk a megújult óvodát Páliban. Örömteli, hogy most az orvosi rendelő is elkészülhetett!
Hab a tortán, hogy megérkezett az új falubusz is, mindez a Magyar Falu Program…
Az EU-nak nincs stratégiája az illegális migráció ellen.
Magyarország volt az egyetlen ország, amely működőképes volt - jelentette ki Andrej Babis, Csehország miniszterelnöke.
Minden diáknak👧 és pedagógusnak
egészségben gazdag, sikeres tanévet kívánok!
A diákok és a tanárok mellett a szülőknek👪 is köszönöm, hogy segítették a digitális oktatást. És a vírus elleni közös…
Genfi ENSZ konferencia 
Budapest 8 és 9 óra között.
Kommentár nélkül...
Jó hír Zebegénynek!
A kormány 38 millió forint támogatást biztosít Zebegénynek útfelújításra. Gratulálunk! 
Becsengettek! 
Indul a suli 
Sok sikert, jó egészséget és vidámságot kívánok a 2021/2022-es tanévhez!
Nem hagyhatjuk, hogy ugyanazok az emberek, akik 2002-2010-ben tönkretették az országot, hatalomra kerüljenek.
Ezért Stop Gyurcsány! Stop Karácsony! címmel. ✍️ Szeptember 1-én indul a kormánypártok…
DD2
️ és kísérői iskolába menet.
A tanév megkezdődött.
Hajrá, 2.b!