Magyarország testközelből tapasztalta meg, hogy mit jelent, ha el akarják venni a szabadságunkat, a hitünket, a hazánkat.
Ma azokra emlékezünk, akiket eltiport a kommunizmus és a nácizmus embertelen gépezete. Soha többé nem engedhetjük, hogy ilyen eszmék ismét erőre kapjanak Európában.
Az emlékezés kötelez: meg kell védenünk nemzetünket, keresztény kultúránkat és szabadságunkat minden kísérlettel szemben, ami elnyomáshoz vezethet.
Aki nem őrzi meg a múlt tanulságait, az kiszolgáltatja a jövőjét.
Nyugodjanak békében az áldozatok!
/posztok.hu



Teljes a Vidéki Digitális Polgári Kör társalapítóinak listája.
Kiváló csapat, komoly tervekkel!
️
️
️


️Sosem felejtünk! 

Új otthont kapott a Testnevelési Egyetem.
️ Most viszont valódi, 21. századi sportközpont jött létre –…
