Szeret, nem szeret…
"A rosszat jóval győzd le!"
Kommunista gyilkosai négy évtizeddel ezelőtt verték agyon és dobták a Visztula Włocławeki-víztározójába, az akkor 37 éves Boldog Jerzy Popiełuszko atyát.
Szeret, nem szeret…
3️⃣0️⃣0️⃣ millió forint támogatást kapott az elmúlt években Pilisszentiván a Magyar Falu Program keretében!
️
Hajrá, Pilisszentiván!🤝
Hajrá, Budakörnyéke!
Már 1️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ horgászengedélyt adtak ki Magyarországon.
Őszi séta a vasárnapi napsütésben. Erőmerítés a jövő heti plenáris előtt.
💪A Patrióták egyre erősebbek és meghatározóbbak az európai politikában.
A tagpártok vezetői ma először egy történelmi jelentőségű Patrióta-csúcson egyeztették álláspontjaikat Brüsszelben.
A Patrióta…
Ideje, hogy valaki az európai emberek érdekét képviselje Brüsszelben. Erre szövetkeztünk a Patriótákkal!
A Patrióták az európai emberek érdekeit képviselik Brüsszelben.
Ideje, hogy valaki az európai emberek érdekét képviselje Brüsszelben. Erre szövetkeztünk a Patriótákkal!

️
️ Megszépült a falu!
Hajrá, Zsebeháza! 


Napló/2570: Választókerületem régi és új polgármestereit hívtam össze Csólyospálosra. Héjj Dávid kormánybiztossal az önkormányzatok régi és új fejlesztési lehetőségeiről beszéltünk.
1998 óta ez volt a…

️ ,,Orbán Viktor felrakta Magyarországot a mai világ politikai térképére. […] Akár tetszik, akár nem, ő egy sikeres politikus, vezető és egyben önálló gondolkodó.’’
️