Ma lép hivatalba Magyarország új köztársasági elnökasszonya!
Sikeres munkát kívánok, Novák Katalinnak!
El akarják venni a VÉTÓ lehetőségét a tagállamoktól
️Ez az új ŐRÜLET (mesterterv) az Európai Unióban.
☝️Már eddig is suttogták, de most már az igazi haladók nyíltan beszélnek róla: baromira idegesíti őket, hogy vannak olyan ügyek, amelyekben egyhangú döntésekre van szükség az EU-ban, és ezen változtatni akarnak.
️És mivel CSAK ŐK TUDJÁK az igazat, a helyes megoldást, a jó irányt, a tökéletes választ…, ezért úgy döntöttek, hogy CSAK ŐK AKARJÁK megmondani (egyeztetés és egyezkedés nélkül), hogy merre menjen Európa.
👉 Az orosz OLAJEMBARGÓ ÜGYE tökéletes példa.
Tegnap eljött Budapestre Ursula von der Leyen, de máris írják a nyugati lapok, hogy inkább ki kellene csavarni a vétó lehetőségét az “Orbán-félék” kezéből, és akkor nem lenne szükség ehhez hasonló tárgyalásokra.
☝️Hivatalosan (brüsszeli nyelven…) ezt úgy mondják, hogy túl lassú a döntéshozatal, ezért a gyorsabb haladáshoz át kell térni a vétó helyett a többségi döntésekre. Vagyis leszavazzák majd azt, aki vétózni akar.
Mert ŐK TUDJÁK és meg is mondják, hogy NEKÜNK MI A JÓ
️
👉 Ha ezt megcsinálják, akkor nekünk is meg kellene majd mondanunk, hogy ilyen formában van-e értelme ennek az egésznek?!?
Ma lép hivatalba Magyarország új köztársasági elnökasszonya!
Sikeres munkát kívánok, Novák Katalinnak!
Az Országos Mentőszolgálat munkatársai mindig ott vannak, amikor valaki bajba jut, hivatásuk életeket ment.
Tisztelettel köszöntöm őket ezen a napon!
Ma van a Mentők Napja.
👉 1887. május 10-én Kresz Géza sebészorvos vezetésével alakult meg a Budapesti Önkéntes Mentőegyesület (BÖME).
A mentés ügyét 1948-ig társadalmi egyesületek végezték, az…
Bár az ukrajnai háború miatt most kevesebbet beszélünk róla, de a terrorfenyegetettség világszerte egyre súlyosabb.
Nem véletlen, hogy az előttünk álló két nap három eseménye Brüsszelben, Malagában és…
Kívánok Novák Katalin Köztársasági Elnök Asszonynak erőt, egészséget és sok sikert a következő évek munkájához! Hajrá Magyarország!
Ma van a mentők napja.
🙏Köszönjük a mentődolgozók áldozatos munkáját!
“Legfontosabb értéknek azt tartom, hogy hittel és meggyőződéssel éljük az életünket és így végezzük a munkánkat is.”
Ma lép hivatalba Magyarország új köztársasági elnökasszonya!
Az ünnepélyes beiktatási…
A magyar felfogás szerint ez egy orosz-ukrán háború. 

Ez nem a mi háborúnk, nem Magyarország háborúja.🪖
Nem engedjük meg, hogy Brüsszel a magyar emberekkel fizettesse meg ennek a háborúnak az árát!
Ennyi.