Ki koràn kel… vívóversenyre megy! 


Ünnepel a “világ”! Tapsikol a média, sorra gratulálnak a vezető politikusok, MEGKÖNNYEBBÜLHETÜNK mindannyian:
👉 kikapott Jair Bolsonaro, és az a jelölt nyerte a brazil elnökválasztást, akinek a (fősodor szerint) NYERNIE KELLETT!
A baloldali Lula lesz az új brazil elnök (ő már korábban is vezette Braziliát, aztán egy időre börtönbe került korrupciós ügyek miatt, de ez sem baj!).
Most boldogság van👍
Nézzük milyen cikkek/címek jelentek meg ennek örömére reggelre a nyugati médiában:
Bukott a szélsőjobboldal, leváltották a brazilok Jair Bolsonarot;
Nyert a baloldali Lula, piros és szivárványos zászlókkal ünnepeltek a támogatói;
Megmenekült az Amazonas-medence: Bolsonaro kivágta a fákat, Lula véget vet az erdőirtásnak;
Bolsonaro bukásával felszabadulhatnak az LMBTQ-közösség tagjai;
A baloldali elnök megszünteti az éhezést, és fegyver helyett könyvet ad a braziloknak;
🥳 Nyilván így is történik majd minden!!!
Csuda jó, amikor az ovisok szintjére kerül a globális média, és ilyen lelkesen ünnepel…
Néhány hete még “vége volt mindennek”, amikor Olaszországot megszerezték a gonosz ÚJFASISZTÁK, de Bolsonaro bukása szerencsére megmentette a világot.
Pár nap és jön Amerikában a félidős választás. Ott vagy bukik megint a világ, vagy megmenekül. Már nagyon várom
#nemethbalazshirei
Fotó: Bolsonaro a brazil nemzeti színekben kampányolt - ezt is nagyon ijesztőnek találta és elítélte a globális média;
Ki koràn kel… vívóversenyre megy! 


A kezdetektől fogva kiemelten figyelünk a nyugdíjasok megbecsülésére!
Ezekben a nehéz időkben stabilitásra, összefogásra és egyetértésre van szükség.
Soli Deo Gloria
Tisza Istvánra emlékezünk, halálának 104. évfordulójára.
👉 Olyan karizmatikus államférfi volt Ő, akinek briliáns elméjét még a politikai ellenfelei is respektálták.
Szenvedélyesen szerette Hazáját, a…
Napló/1771: A Stipendium Hungaricum keretében Magyarországon tanuló azeri diákok voltak vendégeink a Hungarikum Ligetben. A hungarikumok mellett Azerbajdzsán értékeiről is hallgattunk képes beszámolót…
A magyar érdekeket nekünk magyaroknak kell Brüsszelben képviselnünk
Ennyi.
A felvidéki magyarság megmutatta magát a szlovákiai önkormányzati választásokon!
Gratulálok a magyar Szövetség megválasztott polgármestereinek, helyi és megyei képviselőinek!
Egységben az erő! Csak…
Az idén a magyar nonprofit szektorban nőtt a legjobban a havi átlagkereset, közel 30%-kal az előző év azonos időszakához képest. #KSH