☝️”MINDENKIT be kell engedni! Aztán majd az Unió területén meg lehet vizsgálni, hogy jár-e nekik menedékjog!” - hányszor hallottuk ezt 2015 óta a dél felől Európába érkező bevándorlókkal kapcsolatban.
👉 BEENGEDNI
️- ez (volt) a jelszó. Jöhetnek terroristák, az Iszlám Állam katonái, a tálibok emberei, a szír diktátor barátai, bárki. Attól leszünk “RENDES” európaiak, ha beengedjük őket, aztán majd kezdünk velük valamit.
☝️Közben most ott tartunk, hogy egyes EU tagállamok LEZÁRJÁK a határt olyanok előtt, akik érvényes papírokkal, útlevéllel, schengeni vízummal is rendelkeznek. Ja igen, az a BŰNÜK, hogy orosznak születtek.
Éljen a RENDES Európa!👍
Fotó: orosz férfiak menekülnének az EU-ba a háborús mozgósítás elől, de nekik nem “szabad”;
/posztok.hu







Préselem a kékfrankost!

Nagyon nagy az érdeklődés a Tűzifaprogram iránt, ezért az állami erdészetek az erdőkben gazdagabb vidékekről faanyagot szállítanak át oda…